Teslimat Koşulları

Eniaksesuar.com’dan aldığınız ürünler, sipariş esnasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Belirtilen adreste yaşayan başka bir kişiye ürünün teslimi halinde Eniaksesuar.com’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır

Siparişleriniz depomuzda kalite kontrolü yapıldıktan sonra hasarsız olarak kargo şirketine teslim edilir. Ürününüzü teslim almadan önce dış paketini kontrol etmeniz önerilir. Ürününüzde bir hasar olması durumunda kargo görevlisine detaylı hasar tespit tutanağı hazırlatmanız gerekir. Bu tutanakta ürünün teslimat sırasında konturolünüzden geçtiği ve hasarlı olduğunun tespit edildiği açıkça belirtilmelidir. Hasar tespit edilen ürünler, teslimatı yapan kargo şirketi aracılığıyla Eniaksesuar.com’a ulaştırılmalıdır. Eğer ifade edildiği şekilde bir tutanakla ürünün hasarını beyan etmezseniz, ürünü dış paketi itibariyle sağlam bir şekilde teslim aldığınızı biz kabul edeceğiz.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerine teslim süresi değişebilmekle beraber, siparişinizi anlaşmalı Kargo şirketine teslim ettikten 1(bır)-ya da-2 (iki)  iş günü içerisinde adresinize teslim edilmesi planlanmaktadır.

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz sağlamakla yükümlüdür. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden Eniaksesuar.com sorumlu değildir.

Not: Kargo firmaları Türkiye genelindeki köy adreslerine teslimat/sevkiyat yapmamaktadır.